CHOINKA ZEWNĘTRZNA

Choinki miejskie
Choinka Miejska
Sztuczna choinka Premium
Choinka Stożkowa
Jeśli interesuje Cię duża choinka uliczna w Polsce, to dobrze trafiłeś. Wystarczy do nas napisać lub zadzwonić. Informacje znajdują się w dziale kontakty, aw niedalekiej przyszłości można kupić prawdziwą choinkę uliczną – piękną o dowolnej wysokości, wzornictwie i dowolnym oświetleniu.
Choinki miejskie

Duża Choinka Miejska – podstawą jej konstrukcji jest metalowy pień w postaci rurek o różnych długościach i średnicach. Różne średnice rur pozwalają na łączenie ich ze sobą i mocowanie  , co znacznie wzmacnia konstrukcję drzewa. Rury o średnicy 10 mm są przyspawane na odpowiednim poziomie do rur tworzących pień. Dzięki temu możemy zamocować gałęzie z odlewanych sztucznych igieł.

Przykładowe projekty

Choinka Stożkowa

Duża choinka stożkowa, to niezawodna opcja na drzewko świąteczne. Ten rodzaj choinki wyróżnia się konstrukcją, wykorzystującą metalową ramę w formie stożka, w którą wkładane są gałązki z odlewanymi igłami, w przeciwieństwie do choinki na pniu, której konstrukcja opiera się na stalowym rdzeniu.

Choinki wykonane są w taki sposób, aby były odporne na podmuchy wiatru, mróz, a nawet ogień. Choinki zewnętrzne firmy mogą być wyposażone w ozdoby, czubek, oświetlenie, ogrodzenia ochronne, a także ozdobne.

Przykładowe projekty

Sztuczna Choinka Premium

Duża sztuczna choinka PREMIUM to specjalny rodzaj projektu, stworzony tak aby swoim wyglądem do złudzenia przypominała żywe drzewko. Konstrukcja ta łączy w sobie styl klasycznej choinki (wzorem przypomina tę na pniu), do jej stworzenia wykorzystujemy jednak  prawie 2 razy więcej gałęzi i materiałów.

Oświetlenie jej wymaga jednak zastosowania większej liczby girland.

Oferujemy Państwu także możliwość obliczenia zapotrzebowania na girlandy.

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ:

Trudno wyobrazić sobie BOŻE NARODZENIE bez głównego atrybutu – dużej miejskiej choinki. Według oficjalnych danych co roku w Polsce wycinane są miliony młodych sosen, świerków i jodeł. Setki tysięcy innych drzew ma odcięte czubki. Tak duża liczba upraw leśnych mogłaby stać się kiedyś dużym lasem. Wiele współczesnych krajów zrezygnowało już z niszczenia żywych choinek i postawiło na wysokiej jakości sztuczne drzewka. Dzięki specjalnej konstrukcji, choinki od producenta są niezwykle mocne i stabilne. Sztuczne choinki wysokościowe od firmy   są projektowane z uwzględnieniem każdych warunków atmosferycznych, nie muszą jednak być montowane na zewnątrz. Jedyny wymóg dotyczy ich dociążenia, dlatego bardzo ważny jest montaż wykonywany przez naszych fachowców. Oferujemy choinki zewnętrzne o wysokości od 3 m do 40 m. Oferowane choinki dzielą się na dwa rodzaje: na pniu i stożkowa. Produkcja choinek znajduje się w obwodzie Tarnopolskim, gdzie już otrzymały tytuł Głównej choinki miasta. Gwarantujemy, że Twoja zielona piękność stanie się ozdobą każdego miejskiego rynku. Dzięki różnorodności naszej produkcji choinek o długości od 3 do 40 metrów, duże choinki na zewnątrz będą zgodne z wyobrażeniami i na pewno sprostają Twoim oczekiwaniom.