FIGURY PARKOWE

Główne elementy krajobrazu zagrody lub działek, jak również terenu parku miejskiego to nie tylko drzewa, klomby i kwietniki. Kompozycje można uzupełnić, wykorzystując figurki parkowe umieszczone w odpowiednich miejscach, na przykład figurki zwierząt, ludzi i inne małe przedmioty architektoniczne. Z ich pomocą łatwo jest wzbogacić i upiększyć ogród lub park, koncentrując uwagę na poszczególnych obszarach, czyniąc je przytulnymi i wyjątkowymi.

Ogrodowe i parkowe figurki zwierząt

Naszą najważniejszą zasadą jest jwykorzystywanie najwyższej jakości
materiałów, udzielamy najdłuższej gwarancji na
rynku. Jesteśmy pewni trwałości naszych produktów.

Jesteśmy pewni trwałości naszych produktów Nad różnymi opcjami pracujemy indywidualnie z każdym naszym klientem. Prezentujemy na stronie tylko kilka przykładów do wyboru, jakie możesz wybrać spośród konkretnych zwierząt. My przygotujemy ofertę handlową specjalnie dla Ciebie!
Zawsze skupiamy się na życzeniach klienta, dlatego wykonujemy odpowiednie kształty według podanych przez klienta rozmiarów! Zachowujemy wszelkie proporcje i gwarantujemy dokładność wykonania.

Nowoczesne rzeźby miejskie

Rzeźby sztuki współczesnej różnią się od zwykłych tym, że mają na celu nie tylko pokazać piękne postacie, ale również przekazać pewne znaczenie. Wykonujemy każde zamówienie indywidualnie. Zaczynamy od obszaru, gdzie opracowany projekt będzie się znajdował.

Figurki parkowe w kształcie dinozaurów

Metody doboru i rozmieszczenia figurek

Wybierz które rzeźby najlepiej pasują do Twojego ogrodu lub parku tworząc jednolity styl Twojej przestrzeni:

  • Najłatwiej jest dobrać figurki parkowe w stylu standardowym. Ten styl ma na celu umiejscowienie zwierząt t.j. – krowy, jelenie, konie -takie rzeźby zawsze sprawiają dobre wrażenie i fascynują szczególnie dzieci. Rzeźby są umieszczane na środku klombów, na rogach i wzdłuż dróg.
  • Koneserom sztuki współczesnej doradzamy postawić na abstrakcyjny design i wybrać rzeźby z metalu lub kamienia, które świetnie prezentują się na tle otwartej przestrzeni i obok zbiorników wody. Ten rodzaj sztuki współczesnej zawsze przyciąga uwagę i fascynuje ciekawymi pomysłami.
  • Figurki dinozaurów nadają się do egzotycznego stylu. Dzięki bajkom i filmom ludzie wiedzą, że na ziemi była era dinozaurów, dzieci są zainteresowane oglądaniem na żywo bohaterów kreskówek. Dorośli natomiast znajdują podobieństwa u dinozaurów ze współczesnymi zwierzętami.
Wybierając rodzaj i rozmiar rzeźby ozdobnej, należy wziąć pod uwagę wielkość terenu i miejsca, w którym planuje się jej montaż. Elementy projektu muszą zostać widoczne, w przeciwnym wypadku cały sens ich instalacji zostanie utracony. Nieduże figurki będą pięknie wyglądały pod krzewem, na ścieżce lub trawniku. Dinozaur z bajki, a także nowoczesna rzeźba postaci z kreskówek świetnie nada się na kwietnik. Natomiast dzikie zwierzęta takie jak dzik, jeleń czy słoń można umiejscowić na trawniku wśród drzew parku lub ogrodu. Stworzy to wrażenie znajdowania się w prawdziwym lesie I na łonie dzikiej natury.

Złóż zamówienie :