O FIRMIE VIJA EUROPE GROUP

Nasza firma od ponad 10 lat uczciwie i skutecznie wykonuje swoją pracę na noworocznym rynku akcesoriów

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracownicy mogą realizować najciekawsze i najbardziej kreatywne pomysły. Profesjonalizm to klucz do naszego sukcesu.

Oferujemy szeroką gamę produktów świątecznych:
• Duże choinki zewnętrzne (różne konstrukcje)
• Choinki wewnętrzne
Oświetlenie 3D (służy do dekoracji choinki oraz jako ekran LED)
Girlandy LED , kule RGB, deszcz meteorytów.
Wierzchołki choinkowe
Zabawki (kulki plastikowe, zabawki z pianki i sklejki)
Trójwymiarowe figurki akrylowe
Trójwymiarowe figurki LED
Konsole i banery na maszty
Figurki parkowe (gry planszowe, postacie z kreskówek, owoce, owady itp.)
Różnorodne strefy fotograficzne

W dobie zaawansowanej technologii leśne piękności są stopniowo zastępowane sztucznymi choinkami. Faktem jest, że w życiu codziennym, a raczej świątecznym, sztuczne choinki są o wiele bardziej praktyczne, wygodne, przyjazne dla środowiska i niekiedy znacznie bardziej eleganckie i piękne niż naturalne pierwowzory. Masowa produkcja sztucznych choinek chroni plantacje leśne przed wycinką. Dodatkowo wystarczy raz kupić sztuczną choinkę i na długo oszczędzić sobie wątpliwej przyjemności znalezienia, dostarczenia i zamontowania żywej choinki bez jej uszkadzania, mając nadzieję na znalezienie mniej lub bardziej prostej, puszystej i zielonej choinki. Każdego roku ludzie cieszą się kolejną magiczną opowieścią wspomnień z dzieciństwa.
O FIRMIE VIJA EUROPE GROUP

Kto zajmuje się dekoracją noworoczną?

Lokalne władze ozdabiają miasto ozdobami świątecznymi. Służby miejskie instalują akcesoria noworoczne w miejscach publicznych – w parkach i alejach, przy głównych alejach, w pobliżu budynków rządowych itp. Nasza firma pomoże Ci na każdym etapie montażu. Jesteśmy również gotowi wysłać naszego specjalistę do montażu choinki lub banera. Po władzach miasta drugie najpopularniejsze źródło nastroju noworocznego i duża liczba dekoracji przypada na centra handlowe i rozrywkowe. One starają się przyciągnąć więcej klientów dekoracjami noworocznymi, więc co roku zaskakują klientów nowymi, kolorowymi dekoracjami. W pewnym stopniu elementy wystroju stają się przewagą konkurencyjną na ferie zimowe.

Большая елка для города