O sztucznej choince​

Kup sztuczną noworoczną choinkę

Sztuczna choinka w kolorze zielonym przeznaczona jest do montażu na ulicy jako dekoracja Świąt Bożonarodzeniowych. Choinka jest konstrukcją składaną. Składa się z podstawy t.j. „krzyża”czyli prefabrykowanej ramy i „Pnia”- czyli z gałęzi ze sztucznych igieł. .
Gałązki na choinkę ciemnozielony
Pień wykonany jest z metalowych rur stalowych o różnych średnicach i długościach. Dzięki temu, że rury mają różne średnice, nasuwa się je na siebie i mocuje za pomocą śrub blokujących. Poziome gałęzie pnia (do piętnastej kondygnacji włącznie) wykonuje się z “gniazdkami” (rurki o średnicy 10 lub 15 mm) przeznaczonymi do montażu odgałęzień. .

Podstawa choinki składa się z części środkowej w postaci stalowej rury – „Rakiety”, do której wkłada się “lufę”, oraz metalowe „łapy” w ilości pięciu sztuk. Każda taka „Łapa” to zespół dwóch kratownic wykonanych ze stalowego narożnika. „Łapki” są przymocowane do „Rakiety” ze śrubami.

ZASADY TRANSPORTU I PRZECHOWYWANIA CHOINKI Gałązki ze sztucznymi igłami transportowane są w kartonowych 4, 5-warstwowych pudłach. Elementy konstrukcyjne stelaża transportowane są w opakowaniach. Poza sezonem zaleca się przechowywanie sztucznej choinki w wentylowanym pomieszczeniu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY. Prace przy instalacji choinki prowadzone są zgodnie z „Zasadami ochrony pracy podczas wykonywanie prac na wysokości” zatwierdzone w dniu 27 marca 2007 r. Zarządzeniem № 62 Państwowego Komitetu Ukrainy ds. Bezpieczeństwa Przemysłowego, Ochrony Pracy i Nadzoru Górniczego .

ISTALACJA I MONTAŻ SZTUCZNEJ CHOINKI. Składanie choinki odbywa się w następujących etapach:
1. Złóżenie podwójnych „łapek” podstawy (według numerów 1-1, 2-2, 3-3, 4-4, 5-5).
2. Mocowanie je do podstawy, (na podstawie znajdują się również numery do szybkiego składania choinki).
3.Na każdej „łapce” umieszczany jest balast (zwykle bloczki żelbetowe). Dla niezawodnego mocowania balastu, zestaw zawiera dwie sztuki przełączników na każdej „łapce”.
4. Pień o mniejszej średnicy wkładany jest do podstawy i przymocowywany za pomocą zacisków. 5. Po zamontowaniu pnia, montuje się „skos” № 1», składającego się z kilku elementów, które sąwkładany jeden w drugi i przymocowywane do pnia. .
6.Przez mocowania pośrednie przechodzi stalowa lina, którą z jednej strony mocuje się do góry, a z drugiej do „łapki” krzyża..

7. Po złożeniu konstrukcji metalowej montuje się odgałęzienia.
Po złożeniu konstrukcji metalowej montuje się odgałęzienia. 8. Gałęzie są rozkładane na ziemi, a następnie instalowane na drzewie zgodnie ze schematem montażu. Zakładanie gałęzi odbywa się od góry do dołu, rzędami według schematu. . OBSŁUGA TECHNICZNA Konserwacja wykonywana jest corocznie przed każdą instalacją. Polega na sprawdzeniu jakości spawów i zużycia połączeń śrubowo-nakrętkowych. Przy identyfikacji nieprawidłości, zaleca się uzyskanie porady dotyczącej ich eliminacji u specjalistów.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU W DOSTAWIE Zawartośc zestawu określa aneks do umowy.
GWARANCJA. VIJA EUROPE GROUP gwarantuje 6 miesięcy eksploatacji sztucznej choinki pod warunkiem, że montaż był wykonany przez monterów producenta lub specjalistów klienta pod nadzorem dostawcy. .

Złóż zamówienie :