Ogrodzenie na choinkę

Różne ogrodzenia zawsze odgrywały rolę w aranżacji terenu, i to daleko nie ostatnią rolę. Ogrodzenie na choinkę sprawia, że choinka jest znacznie bezpieczniejsza i nadaje estetyczny wygląd. Z reguły ogrodzenia choinkowe są integralną częścią ogólnego projektu krajobrazu.

Ogrodzenie ozdobne dla choinki

Ogrodzenie ozdobne dla choinki

Choinki, zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne, będą wyglądały o wiele bardziej atrakcyjnie i efektownie, jeśli zostaną ozdobione ogrodzeniem. Wybór rysunków do ozdobnego ogrodzenia choinki jest wystarczająco szeroki. Poniżej kilka zestawów zdjęć. Tutaj możesz kupić opcje z logo: sponsor, miasto, centrum handlowe, hotel lub restauracja. Różne rodzaje wzorzystych rysunków na ogrodzeniu dodają „zapału” do ogólnego projektu witryny.

Zaleta naszych produktów:

Wierzchołek z roku na rok przebywa na wolnym powietrzu, stale narażony na zmiany temperatury, opady. Dlatego, aby pozostać atrakcyjnym przez długie lata, w produkcji kierujemy się najlepszymi technologiami produkcyjnymi.
Nasza firma dzięki własnej produkcji ma możliwość pełnej kontroli jakości wierzchołków na wykonywaną choinkę. Warsztat obróbki metali, malowania, w tym malowania proszkowego z zachowaniem technologii i suszenia gwarantuje zwiększoną ochronę przed korozją.
Stwierdzamy, że właśnie dzięki własnej produkcji możemy sobie pozwolić na utrzymanie bardzo konkurencyjnych cen na swoje produkty.
Na życzenie klienta firma wykona wierzchołki według indywidualnych rozmiarów. Wierzchołek choinki może mieć różny rozmiar, zarówno duży, jak i mały, idealny na Twoją choinkę.
Specjaliści naszej firmy w razie potrzeby wykonają wysokiej jakości montaż produkowanych wyrobów.

Ogrodzenie designerskie

Ogrodzenie designerskie jest to specjalne ogrodzenie, które jest de facto przedłużeniem choinki, części te są uformowane w koło zgodnie z wysokością choinki i średnicą dolnych gałęzi. One pokryte są girlandą z igieł sosnowych, co nadaje ogrodzeniu kolor choinki.

Ogrodzenie ozdobne na choinkę

Designerskie ogrodzenie, nowość 2022 roku, proponujemy kupić w celu oświeżenia choinki, która stoi na Państwa placu, lub jako propozycja dla wszystkich nowych klientów zamiast rysunków, cześci ogrodzenia owijamy sztucznymi igłami sosnowymi. Te same igły wiszą na choince w formie gałązek i dodajemy do nich wzory LED z napisem. Napis może być życzeniami świątecznymi lub reklamą. Wszystko zależy od klienta.

Złóż zamówienie :