Oświetlenie choinkowe

Do ozdobienia choinki pięknym oświetleniem wykorzystujemy uniwersalne girlandy uliczne. Girlandy choinkowe są nieodłączną częścią świątecznej atmosfery sylwestrowej. Głównymi cechami oświetlenia świątecznego są jasne, atrakcyjne wzornictwo i oszczędne zużycie energii elektrycznej.

Wierzchołek choinki

Wierzchołek Płatek śniegu

Płatek śniegu

Gwiazda

Kryształ (premium)

Wierzchołek choinki jest doskonałym uzupełnieniem noworocznego wizerunku Twojej choinki. „Kryształ” i „Płatek śniegu” to najbardziej efektowne i piękne blaty dla drzew ulicznych, wykonane z najlepszego materiału ulicznego z wbudowanymi diodami RGB. Nasz wierzchołek jest niesamowicie piękny w dzień, a zwłaszcza w nocy.

Oświetlenie choinkowe

Złóż zamówienie Oświetlenie uliczne LED – To nie są zwykłe girlandy, są przeznaczone do umieszczenia na ulicy i posiadają stopień ochrony IP 67. Produkty oświetleniowe są wykonane tak, aby jak najlepiej ozdobić galerię handlową, sklep, choinkę, na wspaniały Nowy Rok i inną uroczystość. Natomiast girlandy najlepiej nadają się na duże choinki.

Więcej informacji na temat różnych rodzajów oświetlenia :

Kolory girland


Zimna biel

Niebieski

Czerwony

Ciepły biały

Wielokolorowy

FLASH

Girlanda Uliczna LED – Nie jest to zwykła girlanda, przeznaczona jest do umieszczenia na zewnątrz i posiada stopień ochrony IP 67. Produkty oświetleniowe są stworzone, aby lepiej ozdobić centrum handlowe, sklep, restaurację, ulicę, czy każde inne pomieszczenie na nowym roku.Natomiast girlandy najlepiej nadają się na duże choinki.

Zastosowanie choinek ogranicza tylko Twoja wyobraźnia. Restauracje wykorzystują je do ozdabiania letnich placów zabaw czy podwieszanych sufitów, ale dzięki możliwości łączenia ze sobą służą również do ozdabiania krzewów, słupów i innych dużych obiektów.

Kule RGB to jedno z najlepszych  rozwiązań na rynku oświetlenia bożonarodzeniowego. Ta girlanda jest wysokiej jakości, niezawodna i urozmaicona funkcjonalnością w porównaniu do konwencjonalnych girland.

  • Ten zestaw „girland z kulek” to girlanda o długości do 10 m.
  • Na końcach tej girlandy znajdują się specjalne przedłużenia.

Łączymy wymaganą liczbę lekkich girland i znajdujemy wymaganą długość do dekoracji choinki lub elewacji budynku. Ten model świątecznej iluminacji z kulek RGB zawiera w każdej kuli mały kontroler, który zmienia kolor w określonym przedziale czasowym. Łącząc girlandę uzyskuje się oczywiście wspaniały efekt przelewania, we wszystkich kolorach tęczy.

Oświetlenie LED z deszczem meteorów świetnie nadaje się do tworzenia noworocznej atmosfery i jest idealne do zawieszenia w dowolnym miejscu!
  • Rura wykonana jest z przezroczystego, odpornego na korozję i starzenie się materiału.
Stwarza efekt spadającego meteoru , wykonanego z plastikowej rurki (w kształcie sopla) oraz dwustronnych diod LED, które zapalają się naprzemiennie.
  • Te girlandy LED są dość popularne i służą do świątecznego projektowania ulicznych choinek, restauracji, kawiarni, barów, domów prywatnych.
А в разі якщо повісити кілька цих бурульок на дерево, то ефект стане неповторним , і виглядає прекрасно.
Oświetl swój dom, restaurację, centrum handlowe, choinkę lub ulicę tą białą kulą LED. Konstrukcja kuli ma metalową ramę i jest idealna do zawieszenia na drzewach, nad budynkami lub na choinkach, aby stworzyć elegancką atmosferę zimą.
  • Wykonany z metalowej ramy z dołączoną białą girlandą LED
  • Konstrukcja jest całkowicie chroniona przed wilgocią i doskonale nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz.
Święta ożywają dzięki tym bajecznym bombkom. Zawieś je na gałęziach, tarasach i werandach, wewnątrz lub na zewnątrz, lub połóż je na ziemi, aby uzyskać piękny widok.

Можливість управляти кожним діодом окремо, дозволяє отримувати будь-яке зображення, напис або візерунок. Яскраві кольори привернуть увагу всіх жителів і гостей міста. Монтується дане освітлення, як на штучну ялинку так і на живу Найбільшою перевагою є те, що після закінчення новорічних свят ми маємо можливість змонтувати повноцінний екран, на якому можна транслювати будь-яку інформацію: відео, рекламу та інше . Також дане освітлення можна використовувати для обробки фасадів різних будівель.

Złóż zamówienie