Strefy fotograficzne LED

Z roku na rok idea udekorowania ulicy figurami LED staje się coraz bardziej popularna. Znajdują zastosowanie w projektowaniu biur, kawiarni, barów, restauracji i hoteli. Figury LED wykonane z aluminium są nowoczesnym rozwiązaniem i występują w różnych kształtach i kolorach. Z ich pomocą można zrealizować oryginalne pomysły projektowe: zawiesić figury bałwanów, wróżek lub bajkowe jelenie z pomocą naszej firmy. Cena w tym przypadku jest zawsze ustalana indywidualnie.

Zestaw figurek LED
«Misie z sankami»

4.7/5

Najpopularniejszym hitem wśród figurek LED w 2021 roku jest figurka LED „miś z saniami”, taka kombinacja tworzy atmosferę niecodziennych rozwiązań. W rzeczywistości ten sposób przemieszczania się został opatentowany przez norwega Amundsena, który chciał jako pierwszy dotrzeć do Bieguna Północnego. Jego plany polegały na użyciu sań z niedźwiedziami polarnymi.

Zestaw figurek LED «Misie z sankami»
Zestaw figurek LED «Misie z sankami»

Kolekcja figurek LED
«Lady and Gentleman»

4.5/5

Podstawą designerskich figurek LED jest kolekcja Ladies and Gentlemen, która pozytywnie wpływa na atmosferę i promuje inteligentne społeczeństwo. Z manierami i szacunkiem. Do oświetlenia wykorzystywane są duraluminium LED i girlandy uliczne. Z łatwością wytrzymują agresywne środowisko, z niskimi temperaturami oraz silnym śniegiem i wiatrem.

Zestaw figurek LED «Motylek»

Figurka motyla LED, najlepsze rozwiązanie do dekoracji parków i alejek wieloma kolorami. W końcu Motyle zawsze kojarzyły się z kwiatami i wiosną. Takie figurki stoją przez cały rok i zawsze świetnie wyglądają. Podwyższony poziom ochrony przed wilgocią, a także gwarancja odporności na wiatr i śnieg. Oferujemy 3 opcje wymiarów. Wysokość 1,5 m / 1,8 m / 2,4 m

4.7/5

Figurki LED "Wróżki" i "Parasol"

4.4/5
Wróżki są hitem figurek LED, pięknie ozdobią każde miasto, a przestrzeń wokół choinki dopełnią prawdziwą magią. Parasol to designerskie rozwiązanie do oświetlenia ulicznego. Takie parasole można zamówić w ilości 6-10 sztuk i zawiesić nad deptakiem, tworząc bajeczny efekt, niejako ochronę przed siłami ciemności.
Figurki LED "Parasol"

Świąteczne łuki LED «2022»

4.7/5

Ta kolekcja daje możliwość kupienia i udekorowania ulicy na święta Nowego Roku lub święta Bożego Narodzenia. Wielka Figura „2022” wywoła ogromne przeświadczenie, że władze  bardzo dbają o nleżycie przygotowanie miasta do swiąt.

Designerska figurka LED «Choinka»

5/5

Jeśli masz ochotę nie stawiać choinki na Nowy Rok, ani sztucznej, ani nawet żywej, możemy zaproponować ciekawe rozwiązania konstrukcyjne LED, każde rozwiązanie ozdobione jest duraluminium lub neonem. Uliczne girlandy, stojące na mocnej metalowej ramie, mile zaskoczą mieszkańców i gości miasta na ulicy.

Zalety naszych produktów:

Wierzchołek z roku na rok przebywa na wolnym powietrzu, stale narażony na zmiany temperatury, opady. Dlatego, aby pozostać atrakcyjnym przez długie lata, w produkcji kierujemy się najlepszymi technologiami produkcyjnymi.
Nasza firma dzięki własnej produkcji ma możliwość pełnej kontroli jakości wierzchołków na wykonywaną choinkę. Warsztat obróbki metali, malowania, w tym malowania proszkowego z zachowaniem technologii i suszenia gwarantuje zwiększoną ochronę przed korozją.
Stwierdzamy, że właśnie dzięki własnej produkcji możemy sobie pozwolić na utrzymanie bardzo konkurencyjnych cen na swoje produkty.
Na życzenie klienta firma wykona wierzchołki według indywidualnych rozmiarów. Wierzchołek choinki może mieć różny rozmiar, zarówno duży, jak i mały, idealny na Twoją choinkę.
Specjaliści naszej firmy w razie potrzeby wykonają wysokiej jakości montaż produkowanych wyrobów.

Złóż zamówienie :

Wszystkie nasze produkty oświetleniowe spełniają międzynarodowe standardy. Są przystosowane do klimatu Polski. W każdym wykonaniu taka figura uliczna wygląda trójwymiarowo, świątecznie, stylowo i jaskrawie. Wytrzymuje temperatury do  -40 ° C i ma bezpretensjonalny design. Na Państwa życzenie dobierzemy diody LED do architektury konkretnego obiektu, zaproponujemy światła jednokolorowe i wielokolorowe. Skontaktuj się z nami!