Szopka Bożonarodzeniowa

25 grudnia (czy dla innych- 7 stycznia) to długo oczekiwane święto Bożego Narodzenia. Znakiem rozpoznawczym tego święta jest szopka. Instalacja może znaleźć się: na placu miejskim, w salonie, ogrodach, kościele, supermarkecie, przy wejściu do centrum handlowego, przy deptakach, bulwarach. Przeznaczona zarówno do użytku zewnętrznego jak i wewnętrznego. Dostępne są 2 warianty: akrylowy i LED. U nas możesz zamówić dowolną opcję.

AKRYLOWA SZOPKA

Wszystkie szopki wykonujemy sami, według naszych unikalnych wzorów. Nasz firma jest także gotowa wykonać szopkę w proponowanych przez Państwa rozmiarach, a także z różnymi figurami na indywidualne zamówienie.Standardowa akrylowa szopka od naszych rzeźbiarzy, przedstawia postacie: Najświętszej Maryi Panny, pasterzy, Trzech Króli, Dzieciątka Jezus (w kołysce), Józefa, osła (i/lub) baranka.

Figury do Szopki
Szopki bożonarodzeniowe to jedna z najpiękniejszych tradycji wszystkich chrześcijan. Instalacja ta doskonale umili przygotowania i oczekiwanie na Boże Narodzenie! Szopka z figurami świętych, ludzi z Betlejem i zwierząt może znajdować się: w kościele, na rynku czy w parkach. Udekoruj szopkę umieszczając wewnątrz małe żarówki lub girlandy.
Szopka uliczna jest odporna na wilgoć, wiatr i mróz, dlatego nie należy używać zwykłych materiałów (tkaniny, drewna, waty, papieru czy farby która nie jest wodoodporna)! Rzeźby umieszczone w szopce, wykonujemy z najwyższej jakości lakierowanego drewna.

PRZYKŁAD WYKONANYCH PROJEKTÓW

SZOPKA BOŻONARODZENIOWA
SZOPKA BOŻONARODZENIOWA

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę:

Aby wykonać dekoracje bożonarodzeniowe, które będą zdobić ulice miast, istnieje szereg wymagań. Każdą naszą szopkę wykonujemy w myśl zasady: „Wykonujemy naszą pracę jedynie dobrze lub bardzo dobrze”. Aby zadbać o najwyższą jakość oferowanych Państwu produktów – nie uznajemy kompromisów.

Materiały najwyższej jakości

Po pierwsze, nasza rozchwytywana szopka bożonarodzeniowa musi wytrzymać mróz, wilgoć i wiatr. Nasi artyści i rzeźbiarze używają jako materiału do pracy, jedynie trwałego kolorystycznie akrylu (wszystkie niezbędne odcienie).

Kontrola produkcji

Nasza kontrola produkcji polega na ciągłym sprawdzaniu jakości figur akrylowych, zgodnie z ustalonymi normami produkcyjnymi, a także dokładnym planowaniu prac według ustalonego kalendarza, aby każdemu z naszych klientów zagwarantować wykonanie zamówienia w ustalonym czasie.

Darmowa Dostawa

Zamawiając jakąkolwiek szopkę akrylową lub LED, nasza firma zapewni Państwu własny transport, aby dostarczyć duże zamówienie do dowolnego miasta w Polsce całkowicie za darmo!

SZOPKA Bożonarodzeniowa LED

Szopka Bożonarodzeniowa LED – kompozycja wykonana w technologii LED! Odnosi się to do figur 3D wykonanych diodami LED (przez profesjonalnych rzeźbiarzy). Nie zagraża im woda, ekstremalnie niskie temperatury czy silne wiatry. Zastosowanie specjalnego węża LED, sposób montażu kompozycji, odporność jednostek technicznych na warunki atmosferyczne – wszystko to eliminuje ewentualne uszkodzenia konstrukcji. Najważniejsze jest dla nas aby figury świeciły. Wspaniałym, realistycznym figurom można dokładnie się przyjrzeć nawet w środku nocy.

Szopka LED 3D

Szopka Bożonarodzeniowa LED

Szopka LED 2D

Złóż zamówienie :

Aby kupić uliczną szopkę – wystarczy wypełnić do końca poniższy formularz. Ramy z figurami LED lub zestaw rzeźb akrylowych dostarczą nasi specjaliści. Postacie LED najważniejszej historii chrześcijańskiej, wprowadzą prawdziwie magiczny nastrój. Boże Narodzenie to przecież cud!