Ozdoby choinkowe

Ozdoby choinkowe są wykonane przez naszych specjalistów i cechuje je najwyższa jakość. Dzięki mocnym łączeniom dekoracji do gałęzi, mogą być wyeksponowane nawet na silny wiatr. Dekoracje stworzone z tworzywa piankowego, malujemy z dwóch stron, a cała praca odbywa się ręcznie, dzięki czemu każda z dekoracji jest unikatowa. Sprawia to, że każda nasza choinka ma unikalny i niepowtarzalny wygląd.

Wygląda na choince

piankowe zabawki na choinkę

Ozdoby choinkowe w stylu ETNO

Ozdoby choinkowe ETNO to zabawki wykonane z tkaniny w kształcie zwierzątek i różnych tradycyjnych polskich elementów. Każda z nich jest ręcznie malowana i absolutnie wyjątkowa. Dekoracje te stanowią wspaniały element upiększający duże choinki uliczne.

Kolekcja Złota

Kolekcja Marsala

Kolekcja Silver-Marsala

Kolekcja Niebieska

Kolekcja Czerwona

Ozdoby na choinkę z pianki

Ozdoby piankowe wykonane poprzez zastosowanie najnowszej technologii są odporne nawet na najcięższe warunki pogodowe: silny wiatr, śnieg oraz deszcz. Dekoracje odlewane są ze specjalnych form, dzięki czemu projekt ten jest całkowicie oryginalny i jedyny w swoim rodzaju. Każda z dekoracji jest malowana ręcznie, możemy więc ozdobić choinkę zabawkami o zupełnie różnych rozmiarach, zarówno tych małych, jak i dużych.

choinka

świąteczne skarpety

domek

rękawiczka

bombka

anioł

bałwan

konik na biegunach

gwiazdka

Renifer

Zabawki choinkowe
Ozdoby na choinkę z pianki

Możemy wykonać ozdoby o różnej wielkości, w zależności od Państwa upodobań i wielkości choinki!

Ozdoby choinkowe wykonane z drewnianej sklejki

Ozdoby choinkowe ze sklejki to idealna propozycja dla tych, którzy lubią drewno. Dekoracje te są niezawodne i trwałe, ich zaletą jest możliwość namalowania nawet najdrobniejszych szczegółów. Kolekcja ozdób ze sklejki pokryta jest impregnatem. Dzięki temu dekoracje są odporne nawet na najcięższe warunki atmosferyczne: śnieg, deszcz oraz bezpośrednie światło słoneczne.

Bombki choinkowe

Bombki to klasyczna metoda ozdabiania choinki. Nasza firma oferuje dwa warianty: bombki pokryte jednolitym kolorem oraz z gradientem pomiędzy kilkoma kolorami. Wszystkie bombki wykonujemy na specjalne zamówienie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo bombki o różnych średnicach, a także pokryte brokatem.

Bombki monochromatyczne

Bombki choinkowe

Bombki błyszczące

Bombki choinkowe

Złóż zamówienie